Planuj naukę, wyznaczaj cele, kontroluj swoje postępy.


Kurs angielskiego online - angielski przez internet Vocabus

Vocabus - kurs angielskiego online, nie tylko przyspieszy Twoją naukę, ale też sprawi, że wysiłek nie pójdzie na marne.

Obraz, dźwięk i wyobraźnia pomogą Ci szybko opanować materiał, a specjalnie opracowany algorytm nie pozwoli tej wiedzy zaprzepaścić.

 1. Najszybsza metoda nauki

  Aby nauka przynosiła spodziewane rezultaty nasz kurs angielskiego online łączy różne modele zapamiętywania: ten oparty na obrazie i ten, którego podstawą jest dźwięk. Dopiero w połączeniu stanowią skuteczną formę nauki, która nie tylko pozwoli osiągnąć doraźny rezultat (jakim jest np. zdanie egzaminu), ale też trwale zapamiętać słownictwo.

 2. Sam planujesz czego potrzebujesz

  Dzięki platformie Vocabus - kurs angielskiego online, uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz: ułatwią to dedykowane kursy oraz słownictwo podzielone na kategorie i poziomy (od A1 do C2).

 3. Panuj nad czasem i wyznaczaj cele

  To, co wyróżnia Vocabus - angielski online, w stosunku do tradycyjnych form nauki to również dodatkowe funkcje i możliwości takie jak:
  kalendarz w którym zaplanujesz naukę danego zestawu słówek oraz zapiszesz ważne wydarzenia takie jak sprawdzian czy egzamin.

 4. Kontroluj
  swoje postępy

  Sprawdzanie swoich postępów w nauce motywuje do dalszej pracy. Nasz angielski przez internet oferuje funkcje statystyczne, które mają precyzyjnie określić poziom Twojej wiedzy, czasu spędzonego na nauce, a także ilość wykonanych powtórek w dowolnym momencie w przeszłości.

 5. Powtarzaj
  materiał

  Angielski online - Vocabus, wykorzystujący algorytm powtórek opartemu na rzetelnej wiedzy dotyczącej procesu zapominania daje Ci pewność, że nauka jest efektywna.

 6. Postaw na synergię
  Angielski przez Internet za darmo!Dla ucznia i studenta
Angielski online opracowany w oparciu o popularne podręczniki szkolne
Dzielenie się zestawami
Kurs angielskiego online posiadający poziomy trudności od A1 do C2 oraz zestawy maturalne
Dla rodziców
i dzieci
Planowanie nauki dziecka
Nasz system - angielski przez internet raportuje również postępy w nauce
Dla szkół
i instytucji
Lepsze przygotowanie uczniów do lekcji dzięki nowoczesnej metodzie nauki słówek przy komputerze
Angielski przez internet - Vocabus umożliwia tworzenie grup i udostępnianie im opracowanych przez nauczycieli dedykowanych słowników
Dla każdego!
Nauka dostosowana przez Ciebie
i do Twoich potrzeb.


Angielski masz już w kieszeni!

Vocabus, kurs angielskiego online daje efekt synergii: w połączeniu z tradycyjnym kursem lub lekcjami języka gwarantuje lepsze i trwalsze rezultaty.

Wszystko to nie tylko dzięki wyjątkowym funkcjom, ale także dostępności na wszystkich platformach, przez co możesz uczyć się gdzie chcesz i jak chcesz.